Розсувні скляні двері

Розсувні скляні двері

Розсувні скляні двері – конструкція яких є ідеальною для використання в обмежених просторах – там, де неможлива установка стандартних розпашних чи маятникових дверей.

Переміщуються двері за допомогою роликових механізмів, розташованих вгорі скляного полотна. Роликовий механізм рухається по направляючій, яка кріпиться : на стіну або ж до стелі. В кутах прорізу розташовують направляючі, які виключають можливість коливання скла, що не створює перешкод для проходу. 

Конструкція розсувних дверей, виготовляється на замовлення за індивідуальними розмірами. Термін виготовлення близько 14 робочих днів, незалежно від складності конструкції. Для цьго Вам необхідно вказати внутрішні розміри світлового проєму : ширини та висоти .

Скляні конструкції “Скло Модерн” виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 10 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція розсувних дверей найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+4 5мм та 6+6 мм.

Колір скла може бути : прозорим,  ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. Вона виконана з нержавіючої сталі, алюмінію або ж з латунного сплаву з антикорозійним покриттям. Також може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL. 

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.