Скляні маятникові двері

Маятникові скляні двері встановлюються в якості вхідних або міжкімнатних дверних конструкцій в приміщеннях підвищеної прохідності : офіси , магазини, готелі , автосалони, адміністративні та громадські установи .

Скляні маятникові двері  відкриваються в обидві сторони та за допомогою дотягувача  повертають стулки у вихідне положення. В залежності від призначення і особливостей конструкції маятникові скляні двері бувають : одностулковими або двостулковими.

Конструкція маятникових дверей, виготовляється на замовлення за індивідуальними розмірами. Термін виготовлення близько 14 робочих днів, незалежно від складності конструкції. Для цьго Вам необхідно вказати зовнішні розміри : ширини та висоти  дверей.

Скляні конструкції “Скло Модерн” виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція дерей найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм та 6+6 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. Вона виконана з нержавіючої сталі, алюмінію або ж з латунного сплаву з антикорозійним покриттям. Також може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL. 

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.

 Скляні маятникові двері – яскравий приклад ідеального поєднання ергономічності, надійності і якості.