Скляні розпашні двері

Розпашні двері це найбільш традиційний і популярний варіант дверної конструкції. Розпашні двері в силу своїх конструктивних особливостей можуть відкриватися тільки на 90 градусів і тільки в одну сторону, у зв’язку з чим розпашні двері поділяються також на «ліві» і «праві», в залежності від того, з якого боку знаходяться дверні петлі. 

Встановлюються скляні розпашні двері на спеціальні петлі для скла в підготовлений дверний проєм або в дверну коробку, яка може бути : дерев’яна, або алюмінієва.
Такі двері можуть встановлюватися в квартирах, будинках, офісах, торгових і бізнес центрах, магазинах.

Конструкція скляних дверей, виготовляється на замовлення за індивідуальними розмірами. Термін виготовлення близько 14 робочих днів, незалежно від складності конструкції. Для цьго Вам необхідно вказати внутрішні розміри світлового проєму : ширини та висоти .

Скляні конструкції “Скло Модерн” виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 10 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція деерей найчастіше використовується триплекс товщиною скла 4+4 мм та 5+5 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. Вона виконана з нержавіючої сталі, алюмінію або ж з латунного сплаву з антикорозійним покриттям. Також може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL. 

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.