Двері LOFT

Двері в стилі LOFT – стануть відмінним доповненням  інтерєрів, оформлених не лише в стилі лофт, але також в сучасному стилі хай-тек. Основною концепцією таких приміщень виступає поєднання різних архітектурних задумок. 

Лофт – це назва урбаністичного стилю в дизайні інтер’єру, який характеризується великою кількістю відкритого простору та промислових елементів в декорі (дуже високі стелі, цегляні стіни, відкриті балки та труби, цементна підлога тощо).

Сьогодні цей стиль надзвичайно популярний як у Європі, так і США, де він заснований. Дизайн лофт найкраще підходить креативним, волелюбним людям, поціновувачам практичності, мінімалізму та творчості.

Конструкція  дверей, виготовляється на замовлення за індивідуальними розмірами. Термін виготовлення близько 14 робочих днів, незалежно від складності конструкції. Для цьго Вам необхідно вказати внутрішні розміри світлового проєму : ширини та висоти .

Скляні конструкції “Скло Модерн” виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 10 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція розсувних дверей найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+4 5мм та 6+6 мм.

Колір скла може бути : прозорим,  ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. Вона виконана з нержавіючої сталі, алюмінію або ж з латунного сплаву з антикорозійним покриттям. Також може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL. 

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.