Безрамна система засклення гильйотина

Безрамні розсувні перегородки
Безрамна система засклення гильйотина

Якщо ви підбираєте практичний спосіб огородження відкритих приміщень ресторанів, терас і веранд, тоді гільйотинне скління GILIOTINA – саме те, що вам потрібно.

 Автоматичне панорамне скління гільйотинного типу GILIOTINA є системою, в якій скляні панелі пересуваються у вертикальній площині отвору за допомогою вбудованого електроприводу.

 Управління пересуванням стулок відбувається за допомогою 1 або 5 канального пульта дистанційного керування.

Залежно від вибраного пульта керування та кількості засклених отворів, керування пересуванням стулок у гільйотинній системі скління GILIOTINA може здійснюватися окремо для кожного отвору або до п’яти отворів одночасно.

Приміщення засклене системою GILIOTINA набуває більш респектабельного вигляду, на відміну від приміщень, закритих вініловими плівками з обмеженим терміном служби.
У цій системі передбачено кілька варіантів комбінації стулок. Завжди одна статична внизу і одна чи дві рухомі зверху. Завдяки таким комбінаціям власник приміщення може сам продумати варіанти провітрювання приміщення навіть у той момент, коли в ньому знаходяться люди. Для цього просто необхідно трохи спустити вниз верхні стулки за допомогою пульта.

Система має два варіанти виконання:
GILOTINA MONO під скло 8 мм
GILOTINA TWIN під склопакет 4-12-4

Характеристики системи:
Макс. ширина отвору – 3500 мм.
Макс. висота отвору – 3500 мм.
Макс. площа отвору – 11 м.кв.
Скло: загартоване скло 8 мм/склопакет 4-12-4, 6-10-4
Колір: анодований алюміній або RAL 7016.
Також профілі можуть бути пофарбовані в будь-який колір, згідно з каталогом RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.