Безрамні розсувні перегородки

Безрамні розсувні перегородки
Безрамні розсувні перегородки

Проста та зручна система безрамного скління з паралельним рухом стулок, призначена для безрамного скління : альтанок, веранд, терас, павільйонів, літніх веранд ресторанів, а також для створення інтер’єрних скляних перегородок усередині приміщень. 

Дана система розроблена для скління світлових прорізів до 3000 мм. Система має низький поріг висотою всього 7,5 – 12.5 мм. Він зовсім не заважає під час руху. Стулки системи рухаються одночасно, вони зчеплені одна з одною. При відкритті системи перша стулка витягує за собою всі інші.

Важливою перевагою системи є те, що вона нижнім опертям, тобто вся вага стулок припадає на підлогу. Часто таке компонування є незаперечною перевагою, оскільки, для безпечного монтажу верхньопідвісних систем потрібні потужні несучі конструкції.

Безрамне розсувне скління  буває 3-х та 5-и доріжковим, на кожній доріжці стоїть своя стулка. Скло рухається на роликах по рейці нижнього профілю, заїжджаючи одне за інше, як скло в шафі-купе і утворює, пакет стулок з однієї зі сторін системи. Така технологія дозволяє відкривати 80% площі скління.

У конструкції використовуються тільки підшипники закритого типу, захищені від контакту з брудом та вологою. Саме це забезпечує їм дуже довгий термін експлуатації, тому вони не стануть причиною передчасного виходу з експлуатації всієї конструкції.

Безрамна розсувна система  оснащується алюмінієвими ущільнювачами з фетром між склом. Фетровий ущільнювач розташований перпендикулярно до скла і забезпечує надійне перекриття зазору між склом. Такий ущільнювач не псує зовнішнього вигляду системи та добре захищає від опадів та вітру.

Безрамне розсувне засклення  виготовляється із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 10 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою.  Найчастіше використовується триплекс товщиною скла 4+4 мм та 5+5 мм. Також можливе безрамне скління з використанням склопакетів, при цьому забезпечується максимальна теплоізоляція.

Колір скла може бути: прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Профілі поставляються анодованими, із шовковистою поверхнею, сріблястого кольору природного алюмінію. Їх можна використовувати без фарбування. Також можна фарбувати в будь-який колір по палітрі RAL. 

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.