Безрамні підвісні перегородки

Безрамні розсувні перегородки
Безрамні підвісні перегородки

Підвісна безпорогова безрамна система призначена для скління великих вітрин, секцій у торгових центрах, ресторанів, альтанок, а також для створення внутрішніх перегородок типу «мобільні стіни». Дана система дозволяє повністю відкривати отвір скління. Кожна її стулка висить лише на одній роликовій каретці. Це дозволяє створювати системи з важкими стулками взагалі без паркувальної зони, тільки з встановленим верхнім профілем, що несе. Стулки паркуються просто зсуваючись до стіни і розгортаючись. Перевагою такої системи є відсутність необхідності створення паркувальної зони, що буває незручно у разі встановлення перегородки на вже існуючі та оброблені отвори у приміщеннях з ремонтом.

Можливо два варіанти відкривання першої стулки. У першому варіанті, перша стулка системи – розстібна, вона грає роль інтегрованих дверей з відкриттям на 90 градусів, може оснащуватися замками, натискними та стаціонарними ручками. Це дозволяє легко проходити крізь повністю закриту систему, наприклад, у зимовий сезон, не розсовуючи її секцій навіть частково. У другому варіанті перша стулка висить на одній роликовій каретці і після відкривання обертається навколо своєї осі на 360 градусів, як і інші стулки. В обох випадках стулки, можливо, зрушувати як в один бік, так і в інший.

Система повністю верхньопідвісна, в ній відсутня поріг, завдяки чому підлога залишається чистою. Тут використовуються потужний верхній профіль і потужні несучі каретки, що забезпечують плавне і м’яке переміщення важких стулок, і дозволяють використовувати найрізноманітніші траєкторії їх руху.

При монтажі системи можливе виконання різноманітних поворотів, прямих і непрямих кутів, а також скління радіусних з невеликим кутом та інших криволінійних прорізів. У нижньому профілі кожної стулки розташовані замки-заскочки з кріпленням «підлогу».

Система має два контури щіткового ущільнення (зовнішній та внутрішній) з високим ворсом, що ущільнює зазор між низом стулки та підлогою, а також між верхом стулки та несучим профілем.

Безрамні підвісні перегородки виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 10 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. Найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм та 6+6 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Профілі поставляються анодованими, із шовковистою поверхнею, сріблястого кольору природного алюмінію. Їх можна використовувати без фарбування. Також можна фарбувати в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.