Скляні двері для душу

Скляні кутові душові кабіни

Casablanca

Скляна душова перегородка з розсувними дверима

ціна: від 10 600 грн

Toscana

Скляна душова перегородка з розпашними дверима петлі на скло

ціна: від 11 600 грн

Veneto

Скляна душова перегородка з розпашними дверима петлі на стіну

ціна: від 11 400 грн

Sicilia

Скляна душова перегородка з розпашними дверима дві глухі частини

ціна: від 12 700 грн

Corsica

Скляна душова перегородка з двома розпашними дверима

ціна: від 9 300 грн

Luara

Скляні душові двері розпашні

ціна: від 8 900 грн

Скляні двері для душу “Скло Модерн” – це елегантні конструкції, які дозволять виконати Вашу ванну у сучасному стилі. Використовуючи скляні двері в душову  можна ефективно та функціонально використати площу ванної кімнати.

Конструкція скляних дверей для душу, виготовляється на замовлення за індивідуальними розмірами. Термін виготовлення близько 14 робочих днів, незалежно від складності конструкції. Для цьго Вам необхідно вказати зовнішні розміри : ширини стінок, висоти а також ширини дверей.

Скляні конструкції “Скло Модерн” виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 10 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція душових кабін найчастіше використовується триплекс товщиною скла 4+4 мм та 5+5 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

 

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. Вона виконана з нержавіючої сталі, алюмінію або ж з латунного сплаву з антикорозійним покриттям. Також може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL. По периметру скла встановлюється профіль з нержавіючої сталі або силіконовий безбарвний ущільнювальний профіль щоб уникнути розбризкування крапель води.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.