Кутові душові кабіни

Скляні кутові душові кабіни

Sintia

Кутова душова кабіна з розпашними дверима петлі на скло

ціна: від 13 800 грн

Slavia

Кутова душова кабіна з розпашними дверима петлі на стіну

ціна: від 12 900 грн

Selena

Кутова душова кабіна з двома розпашними дверима

ціна: від 15 400 грн

Olivia

Пятикутна душова кабіна з розпашними дверима петлі на скло

ціна: від 13 200 грн

Victoria

Кутова душова кабіна з розсувними дверима

ціна: від 13 700 грн

Valeria

Кутова душова кабіна з двома розсувними дверима

ціна: від 15 600 грн

 

Скляні душові кабіни “Скло Модерн” – це елегантні конструкції, які дозволять виконати Вашу ванну у сучасному стилі. Використовуючи скляні душові кабіни можна ефективно та функціонально використати площу ванної кімнати.

Конструкція скляної душової кабіни, виготовляється на замовлення за індивідуальними розмірами. Термін виготовлення близько 14 робочих днів, незалежно від складності конструкції. Для цьго Вам необхідно вказати зовнішні розміри : ширини стінок, висоти а також ширини дверей.

Скляні конструкції “Скло Модерн” виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 10 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція душових кабін найчастіше використовується триплекс товщиною скла 4+4 мм та 5+5 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. Вона виконана з нержавіючої сталі, алюмінію або ж з латунного сплаву з антикорозійним покриттям. Також може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL. По периметру скла встановлюється профіль з нержавіючої сталі або силіконовий безбарвний ущільнювальний профіль щоб уникнути розбризкування крапель води.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.