Безрамні розсувні перегородки

Безрамне  засклення – сучасний і елегантний варіант оформлення балконів, веранд і альтанок. Його також застосовують в офісах, великих торгових центрах, літніх терасах ресторанів, барів і кафе.

Системи безрамного засклення роблять можливим ефективніше використовувати балкони та тераси  і перетворити їх з холодної, рідко використовуваної площі в повноцінну частину житлового приміщення.

Такий тип засклення дозволяє забезпечити комфорт, сухість та зручність протягом року, 24 години на добу, при цьому зберегти максимально можливий рівень оглядовості не загороджений перекладинами і рамами. Втакому випадку найкращий варіант скління – розсувне чи складне безрамне засклення.

Безрасне засклення, виготовляється на замовлення за індивідуальними розмірами. Термін виготовлення близько 14 робочих днів, незалежно від складності конструкції. Для цьго Вам необхідно вказати розміри світлового проєму : ширини та висоти.

Безкаркасне засклення “Скло Модерн” виготовляється із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 10 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція душових кабін найчастіше використовується триплекс товщиною скла 4+4 мм та 5+5 мм. Також можливе безрамне скління з використанням склопакетів, при цьому забезпечується максимальна теплоізоляція.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. Алюмінієвий профіль даних систем зарекомендував себе як міцний, довговічний та естетично привабливий матеріал. Також може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL. 

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.