Перегородки лофт

Перегородки лофт

Стиль Лофт в сучасному дизайні користується великою популярністю, обумовлену нестандартними архітектурними рішеннями. Скляні перегородки в стилі лофт використовують для зонування простору на функціональні зони в офісі чи приватному будинку. 

Перегородка може мати різний дизайн і розміри. При необхідності металеву поверхню фарбують в різні кольори, щоб вона гармонійно вписалася в загальну концепцію інтер’єру. Для заповнення використовується гартоване скло 6мм, яке монтується в каркас за допомогою ущільнювача, тому звуки і запахи проникають мінімально.

Види міжкімнатних перегородок Лофт

Стаціонарні перегородки Лофт

Прості лінії та привабливі мінімалістичні деталі надають цій перегородці незмінну привабливість, яка ніколи не вийде з моди. Природна міцність і довговічність сталі роблять її ідеальною для зовнішнього та внутрішнього застосування.

Розпашні перегородки Лофт

Міжкімнатні металеві двері в стилі Лофт має багато варіантів застосування при створенні сучасного інтер’єру як у житлових, так і офісних приміщеннях з великою прохідністю. Можуть виготовлятися в одно- і двостулковому варіанті. Строгий, стриманий і в той же час розкішний вигляд ідеально підкреслять  дизайн офісу, будинку або квартири в сучасному стилі.

Розсувні перегородки Лофт

Розсувні скляні ЛОФТ перегородки з розсувними дверима – це сучасне та зручне рішення для зонування будь-яких приміщень. В розсувних дверях направляюча може кріпитися до стелі або ж на каркас перегородки. Можуть виготовлятися з одним або ж двома розсувними полотнами.

Складні перегородки Лофт (гармошка)

Складні скляні ЛОФТ перегородки із складними дверима типу “гармошка” – це сучасне та зручне рішення для зонування будь-яких приміщень. В складних дверях направляюча може кріпитися до стелі або ж на каркас перегородки. В складеному вигляді займає мінімум місця та не заважає проходу.