Корисні статті

13.05.2014
Розсувні скляні двері

Розсувні цільноскляні двері

Дизайнерські розробки і прорив в сучасних технологіях перетворили звичайні двері у багатофункціональний, естетичний виріб. Воно ідеально підходить для створення унікальних інтер'єрів офісних будівель і приватних будинків. Завдяки ідеальному поєднанню матеріалів, розсувні скляні двері дають необмежену можливість для створення конструкційних і дизайнерських рішень будь-якого приміщення. Вони займають лідируючу позицію в даній ніші.

112406_P1012807 Розсувні двері зі скла можуть бути виготовлені з прозорого, матового або різнобарвного полотна. Крім цього, за бажанням замовника на них може бути нанесений малюнок або вітраж.
Двері розсувні скляні абсолютно не поступаються по функціональності дерев'яним , а багато в чому і перевершують їх. Крім того , такі вироби набагато зручніше в порівнянні з маятниковими , і саме тому їх популярність постійно зростає.

Скляні розсувні двері переміщаються за допомогою особливих роликових механізмів , які розташовуються вгорі конструкції. Такі вироби не вимагають установки фіксуючих деталей на підлоговому покритті. Саме тому розсувні двері зі скла абсолютно не створюють шуму і будь-яких перешкод для проходу людей. Ще однією перевагою таких виробів є той факт , що для їх встановлення не потрібно монтажу дверної коробки.

Двері скляні розсувні мають такі переваги:

простота в монтажі;
надійність основної конструкції ;
сучасний дизай


// Попередні статті...

Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.