Зимовий сад. Основні конструктивні елементи.

Зимовий сад. Основні конструктивні елементи.

імові сади – це особливого роду конструкції – відомі нам ще з тих часів , коли були доступні лише представникам еліти. Встановлювалися вони в елітарних приміщеннях , де радувало око доглянута зелень , проводилися збори парламенту і приймалися важливі урядові рішення. Зараз же облаштувати зимовий сад у будинку доступно кожному. Для тих людей , які бажають облаштувати вдома справжній зелений оазис , де буде так приємно зосередитися за роботою , провести час на самоті або ж у теплій компанії з друзями та родичами.

Зимовий сад. Основні конструктивні елементи.

Якщо зимовий сад зводиться окремо від вашого будинку , попередньо необхідно зробити фундамент. Якісно зроблене підстава захистить будівлю від витоків тепла і забруднень , а також буде головним гарантом надійності споруди.

«Кістяк » зимового саду складають профільні конструкції зі світлопрозорими елементами . Зазвичай вони використовуються для стін і даху.

Каркас самої системи може бути виконаний з дерева , ПВХ- профілю або алюмінію. Тут все залежить від типу використовуваного матеріалу і необхідних властивостей. Дерев’яні профілі володіють гідними теплоізоляційними якостями , проте чутливі до впливів навколишнього середовища. Тому вони вимагають більш ретельного догляду. Компанія « Ваш Дім » рекомендує використовувати конструкції з алюмінію для зведення зимового саду , адже у цього профілю є ряд важливих переваг .

Алюмінієвий каркас має не тільки прекрасні показники міцності , але і високу теплопровідність. Для поліпшення цього показника використовуються спеціальні вставки – термостат , який володіє енергозберігаючими властивостями. Перевагами матеріалу вважаються легкість , зручність роботи і довговічність. Видимі елементи алюмінієвої конструкції можна буде пофарбувати в абсолютно будь-який колір за шкалою RAL.

Зимовий сад. Основні конструктивні елементи.

На думку фахівців , найскладнішим етапом у створенні зимового саду є пристрій покрівлі. По-перше , дах повинен бути міцним і прозорим , щоб забезпечувати проходження сонячного світла. Оптимальним варіантом вважаються склопакети з загартованим ударостійким склом. Альтернативою йому може служити триплекс , що представляє собою конструкцію, що складається з двох стекол , з’єднаних спеціальною плівкою. Його перевагою є прекрасна міцність : на відміну від загартованого скла він не розіб’ється на дрібні шматочки навіть при сильному ударі.

Уникнути скупчення снігу , дощової води , криги та інших опадів можна за допомогою похилим конструкції даху . Тому покрівля зимового саду зазвичай проектується під кутом 30-40 градусів : так забезпечується кращий рівень освітленості.