Корисні статті

06.05.2014
Стаціонарні офісні перегородки


Конструкція стаціонарних офісних перегородок складається з алюмінієвого профілю , заповнення перегородки (модулів) , дверей , аксесуарів. Існує можливість монтажу жалюзі ( в якості додаткових аксесуарів) , електропроводки та лінійних комунікацій на конструкцію перегородки.

1 Основний для стаціонарних офісних перегородок служить алюмінієвий профіль. Товщина його складає 75мм , ширина - 40мм , довжина - до 6 200мм . Ширина поворотних елементів каркаса - 85мм , товщина - 85мм . Несучі частини профілю не фарбуються . Для декорування зовнішніх елементів використовується порошкова фарба за шкалою RAL. Кріплення профільного каркаса стаціонарної перегородки проводиться в обов'язковому порядку до трьох або чотирьох сторонах (підлога, стіни , стеля) . У зв'язку з тим , що конструкція перегородки досить важка , кріплення повинне здійснюватися до капітальних елементів приміщення . Цей фактор необхідно враховувати при плануванні установки стаціонарної перегородки в офісі , тому що це може або істотно здорожувати конструкцію , або зробити її установку неможливою. Рекомендуємо звертатися до фахівців для попереднього огляду приміщення офісу та планування установки перегородок.

65 Зовнішній вигляд офісних перегородок визначають матеріали , використовувані для модулів - скло , гіпсокартон , алюмінієва вагонка , різні панелі .

Повністю глухі , непрозорі гіпсокартонні офісні перегородки є найекономічнішим варіантом заповнення каркаса стаціонарних офісних перегородок. Гіпсокартонний лист може бути декорований вініловим покриттям . Для глухої обробки стаціонарної перегородки можна використовувати також ламіновані або шпоновані панелі МДФ , які мають широку колірну палітру.

2

 

Для створення прозорих конструкцій офісних перегородок  використовується скло товщиною від 4мм до 10мм. Розмір скла визначається конструкцією перегородки. Скло може бути кольоровим - матовим , тонованим , піскоструминних та ін Кромка скла не вимагає обробки перед монтажем , т.к. закривається рамним профілем. Залежно від завдань і бюджету можна встановити одинарне або подвійне скління рамних перегородок. При одинарному склінні істотно знижуються витрати . Особливість використання одинарного скління полягає в необхідності визначення зовнішньої ( лицьовій ) і внутрішньої сторони перегородки. При використанні подвійного скління значно підвищується звукоізоляція. Можна встановлювати жалюзі між двома склопакетами. Система управління жалюзі у вигляді круглої ручки виводиться на вертикальній частині профілі з необхідної сторони і підбирається за кольором з профілем. При цьому самі жалюзі можуть бути будь-якого забарвлення . Скрутним при установці подвійного скління буде підтримувати чистоту в отворах між стеклами. Частка може бути проведена лише за участі професійного монтажника .

3 Використовуючи в одній конструкції і скло, і глухі модулі можна найефективніше вирішити питання вартості офісної перегородки , при цьому враховуючи необхідність зберегти звукоізоляцію ( при частковому використанні подвійного скління ) та огляд ( встановлюючи скляні блоки на необхідному  рівні ) .

Для організації повороту офісних перегородок можуть використовуватися профільні колони під прямим кутом або круглі колони для повороту під довільним кутом або стикування декількох перегородок одночасно. Поворотні елементи мають кут 90 , 180 , 270 , 360 градусів. Встановлюється також кругла колона з можливістю повторення будь-якого кута (не менше 45 градусів).


// Попередні статті...

Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.