Корисні статті

12.05.2016
Душові кабіни зі скла

Душова кабіна зі скла в даний час є невід'ємною частиною сучасного інтер'єру. Легка і прозора візуально, скляна душова кабіна ідеально впишеться в Вашу ванну кімнату, надавши нові можливості для дизайну і оформлення житла.

Багатий вибір  скляних кабін для душу задовольнить найвибагливіший смак. Прозорі білі і кольорові, матові і з напиленням, тоновані і візерунчасті. Покриття спеціальними фарбами дозволяє нанести будь-який малюнок за бажанням замовника.

tub-shower-door  Як правило, душова кабіна має складну геометричну форму. Але іноді вона може являти собою одинарну скляні двері ніші. Займає душова кабіна зазвичай кут приміщення. Скляні панелі знаходяться по відношенню до стін або під кутом 90 або 135 градусів. Цим визначається і градусність петель «скло-скло» і «скло-стіна», так само як і з'єднувачів. Це можуть бути як глухі екрани, так і дверні стулки. Конструкції зі скляними стінками мають оптимальну висоту.

 При установці кабіни для душа особливу увагу варто звернути на ущільнювальні профілі. Довжина їх зазвичай дорівнює стандартній висоті кабіни і становить2,2 м. Ущільнювачі прозорі, мають різну конфігурацію і довжину так званих вусиків. Призначені закривати різні за величиною та місцем розташування зазори між склом, між підлогою та склом і між стіною і склом, щоб уникнути підтікання та розбризкування води за межами душової кабіни. Для дверей душової кабіни є магнітні ущільнювачі, що дозволяють щільно утримувати двері в закритому положенні

Традиційні орні - одно- або двостулкові - вимагають більше місця, а компактні розсувні підійдуть навіть для самої малогабаритної ванної кімнати.

20151010_130344   heavy-neo-opt-06   Shower extensible-2  душ332

При уявній крихкості така конструкція скляної кабіни для душа здатна витримувати перепади температур, удари і випадкові подряпини. Основне навантаження приймає на себе загартоване скло, з якого найчастіше виготовлені лицьові панелі.

Цей матеріал функціональний, естетичний і гігієнічний. Остання якість особливо важлива, враховуючи специфіку ванної кімнати. Панелі вологостійкі і не деформуються навіть при тривалому використанні. Скло в кабіні для душа легко миється, стійке до дії засобів побутової хімії, не тьмяніє. Для створення антибактеріального ефекту на нього можна наносити спеціальне напилення. Спеціально оброблені краї панелей і скляних дверей душової кабіни захистять споживачів від порізів і подряпин. 


// Попередні статті...

Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.