Корисні статті

28.11.2014
Скляні перегородки - ефективне вирішення проблем з простором та освітленням

 Скляні перегородки завдяки своєму вишуканому вигляду, впишуться в будь-який інтер"єр. Для того, щоб правильно та ефективно розподілити простір на житлові та інші зони ,необхідно лише використати скляні перегородки.Вони візуально збільшать простір,а використовуючи розсувні перегородки щей трансформують його. 

Оригінальним вирішенням з організації заповнення дверних прорізів, може стати заміна дерев"яних дверей скляними. При цьому буде вирішена проблема з браком сонячного освітлення.

Скляні перегородки застосовуються в тих приміщеннях та кімнатах, які необхідно зробити прозорими і світлими. Вони є вельми функціональним і дуже практичним рішенням при установці різних інтер'єрних комплексів, особливо тих, які перебувають під наглядом. Функціональність скляних перегородок і сфера їх використання різноманітна. Ви можете самі придумати ескізи малюнків які хочете нанести на полотно скляних перегородок або дверей.

Скляні перегородки зараз дуже популярні і застосовуються в будь-яких інтер'єрах від квартирних до офісних приміщень.

В офісі, який не володіє достатньою площею, для поділу робочих місць, скляні перегородки можна досить ефективно застосувати. Оригінальний вигляд офісу, який обладнаний такими скляними перегородками, гарантований. 

Крім того, різноманітні не тільки малюнки і форма скла які можна нанести на скляні перегородки, але також і фурнітура для скляних перегородок і дверей, а також інших скляних конструкцій. Клієнт завжди може вибрати саме те, що ідеально підійде до інтер'єру його офісу або квартири.

У наш час застосовувати скляні перегородки в дизайні офісу або квартири вважається досить популярним.

2_19_1_bg  1215375547_expanding_system_in_shower_  peregorodka-8b


// Попередні статті...

Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.