Корисні статті

21.08.2014
Скляні козирки і навіси3 Складно уявити сучасний екстер'єр будівлі без козирка або патіо - навісу. Вони виконують не тільки захисну функцію від яскравого сонячного світла , вітру та опадів , але і дозволяють створити неповторний індивідуальний образ будівлі. Останнім часом широкого поширення набули козирки і патіо - навіси , виконані зі скла . Такі стеклоконструкціі вдало поєднуються практично з будь-яким архітектурним стилем , відрізняються ефектним зовнішнім виглядом , чудово вписуючись в архітектурний задум будь-якої будівлі . Особливо витончено скляні козирки і патіо - навіси виглядають в тандемі зі скляними дахами або скляній вхідною групою як бізнес-центрів , так і житлових будинків , надаючи будівлі легкість, легкість і граціозність . Незважаючи на зовнішню легкість , конструкції відрізняються міцністю , надійністю і довговічністю , бездоганно витримуючи механічні навантаження , стійкі до подряпин і сколів .
Для виготовлення скляних козирків і патіо - навісів застосовується гартоване скло 10-15 мм , яке може бути прозорим , матовим або тонованим в будь-який відтінок за шкалою RAL. За бажанням Замовника скляний козирок або патіо - навіс можна тонувати , що дозволить забезпечити доповнити захист від яскравого сонячного світла. Для запобігання обмерзання і скупчування снігу на зовнішній поверхні стеклоконструкцій можлива установка скла з електричним і . Також під час монтажу можливо встановити освітлення за технологією LED всередині підстави. Світло буде поширюватися по всьому периметру скла , дозволяючи зробити атмосферу унікальної , по -особливому обіграти освітлення екстер'єру будівлі.

За способом кріплення козирки бувають опорними і навісними :

Опорні козирки - це козирки , які монтуються з урахуванням опори на колони.

Навісні козирки - це козирки , у яких як кріплення використовуються спеціальні алюмінієві профілі .

 4  5

Можливе використання додаткових кронштейнів , сталевих розтяжок та інших фіксуючих елементів .
Стеклоконструкціі можуть бути різної форми: куполоподібні , арочні ; односхилі або багатоскатні .
Максимальна довжина і площа патіо - навісу повинна розраховується індивідуально. У системі можуть бути використані додаткові діагональні зовнішні кріплення від патіо - навісу до стіни.
Скляні козирки і патіо - навіси додадуть оригінальний і стильний вигляд вхідних групі , забезпечуючи надійний захист від несприятливих погодних умов.


// Попередні статті...

Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.