Корисні статті

16.05.2014
Зимовий сад.Основні конструктивні елементи.

 

Зімові сади - це особливого роду конструкції - відомі нам ще з тих часів , коли були доступні лише представникам еліти. Встановлювалися вони в елітарних приміщеннях , де радувало око доглянута зелень , проводилися збори парламенту і приймалися важливі урядові рішення. Зараз же облаштувати зимовий сад у будинку доступно кожному. Для тих людей , які бажають облаштувати вдома справжній зелений оазис , де буде так приємно зосередитися за роботою , провести час на самоті або ж у теплій компанії з друзями та родичами.

zim_sad Якщо зимовий сад зводиться окремо від вашого будинку , попередньо необхідно зробити фундамент. Якісно зроблене підстава захистить будівлю від витоків тепла і забруднень , а також буде головним гарантом надійності споруди.

«Кістяк » зимового саду складають профільні конструкції зі світлопрозорими елементами . Зазвичай вони використовуються для стін і даху.

Каркас самої системи може бути виконаний з дерева , ПВХ- профілю або алюмінію. Тут все залежить від типу використовуваного матеріалу і необхідних властивостей. Дерев'яні профілі володіють гідними теплоізоляційними якостями , проте чутливі до впливів навколишнього середовища. Тому вони вимагають більш ретельного догляду. Компанія « Ваш Дім » рекомендує використовувати конструкції з алюмінію для зведення зимового саду , адже у цього профілю є ряд важливих переваг .

Алюмінієвий каркас має не тільки прекрасні показники міцності , але і високу теплопровідність. Для поліпшення цього показника використовуються спеціальні вставки - термостат , який володіє енергозберігаючими властивостями. Перевагами матеріалу вважаються легкість , зручність роботи і довговічність. Видимі елементи алюмінієвої конструкції можна буде пофарбувати в абсолютно будь-який колір за шкалою RAL.

f501 На думку фахівців , найскладнішим етапом у створенні зимового саду є пристрій покрівлі. По-перше , дах повинен бути міцним і прозорим , щоб забезпечувати проходження сонячного світла. Оптимальним варіантом вважаються склопакети з загартованим ударостійким склом. Альтернативою йому може служити триплекс , що представляє собою конструкцію, що складається з двох стекол , з'єднаних спеціальною плівкою. Його перевагою є прекрасна міцність : на відміну від загартованого скла він не розіб'ється на дрібні шматочки навіть при сильному ударі.

Уникнути скупчення снігу , дощової води , криги та інших опадів можна за допомогою похилим конструкції даху . Тому покрівля зимового саду зазвичай проектується під кутом 30-40 градусів : так забезпечується кращий рівень освітленості.


// Попередні статті...

Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.