Розсувні скляні двері

Розсувні скляні двері

Дизайнерські розробки і прорив в сучасних технологіях перетворили звичайні двері у багатофункціональний, естетичний виріб. Воно ідеально підходить для створення унікальних інтер’єрів офісних будівель і приватних будинків. Завдяки ідеальному поєднанню матеріалів, розсувні скляні двері дають необмежену можливість для створення конструкційних і дизайнерських рішень будь-якого приміщення. Вони займають лідируючу позицію в даній ніші.

Розсувні скляні двері

Розсувні двері зі скла можуть бути виготовлені з прозорого, матового або різнобарвного полотна. Крім цього, за бажанням замовника на них може бути нанесений малюнок або вітраж.

Двері розсувні скляні абсолютно не поступаються по функціональності дерев’яним , а багато в чому і перевершують їх. Крім того , такі вироби набагато зручніше в порівнянні з маятниковими , і саме тому їх популярність постійно зростає.

Скляні розсувні двері переміщаються за допомогою особливих роликових механізмів , які розташовуються вгорі конструкції. Такі вироби не вимагають установки фіксуючих деталей на підлоговому покритті. Саме тому розсувні двері зі скла абсолютно не створюють шуму і будь-яких перешкод для проходу людей. Ще однією перевагою таких виробів є той факт , що для їх встановлення не потрібно монтажу дверної коробки.

Двері скляні розсувні мають такі переваги:

  • простота в монтажі;
  • надійність основної конструкції ;
  • сучасний дизай