Скляне огородження сходів

Скляне огородження сходів та терас
Скляне огородження сходів та терас

Стильне скляне огороження для сходів та терас, сьогодні, активно використовуються як в житлових, так і в громадських приміщеннях, будь то приватний будинок, офісна будівля або торговий центр. Такі конструкції гармонійно доповнюють інтер’єр, не привертаючи особливої уваги, і візуально збільшують простір.

З урахуванням технічних особливостей проекту,  використовуються різні способи фіксації скляних огороджень :

Огородження на точках

Скляні огородження на точкових кріпленнях – легка та надійна конструкція. Меньше металу – більше скла. Стильні та лаконічні огорожі зі скла для інтер’єрного скління сходів та атріумів, а також екстер’єрного скління сходів та балконів виглядають чудово та мають високий функціонал. Поручні зі скла міцні та безпечні. Не треба перейматися за догляд та використання у складних умовах. Огородження на точкових кріпленнях виглядає легко та повітряно, але в той же час ця конструкція є надійною та міцною.

Огородження на стійках

Мінімалістичні та сучасні скляні огорожі на коротких стійках з легкістю створюють стильний зовнішній вигляд сходів, балконів чи парапетів. Міцні та надійні короткі стійки для огорож зі скла витримують великі навантаження, але виглядають стильно легко та мінімалістично. Поручні та скляні огорожі на коротких стійках монтуються на міцну підготовлену поверхню як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання.

Огородження в каркасі

Скляні огородження на з’єднувачах досить розповсюджений тип перил, що використовується в житлових будинках, готелях чи комунальних об’єктах.Скло в таких огородженнях кріпиться з’єднувачами до дерев’яних, металевих або алюмінієвих стовпів. Це один з найбільш безпечних видів огородження, котрий часто можна зустріти на сходах в торгових центрах Вашого міста. Стовпи для скляних огороджень виготовляються із нержавіючої сталі або алюмінію, переважно квадратної або круглої форми та міцно закріплені до підлоги.

Огородження в профілі

Скляні огородження в профілі призначені для використання в офісах, будівлях громадського призначення, об’єктах торгівлі та обслуговування. Вони ідеально підходять для виставкових залів, готелів, житлових будинків, спортивних оздоровчих закладів, банків і розважальних закладів. Для виготовлення профілів відповідного типу огородження використовується алюміній, який є перевіреним і цінним матеріалом у будівництві. Навіть при великих розмірах він зберігає свої конструктивні та статичні властивості.

Скляне огородження виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) – являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. Вона виконана з нержавіючої сталі, алюмінію або ж з латунного сплаву з антикорозійним покриттям. Також може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.