Навіси для авто та терас

Світлопрозорі фасади
Навіси для авто та терас

Металеві навіси з полікарбонату – це конструкції, які являють собою металевий каркас, покритий полікарбонатними листами. Для каркасу використовується металева профільна труба, перетин якої обумовлюється конструктивними особливостями навісу.

Після виготовлення каркасу, метал обов”язково грунтується та покривається атмосферостійкою фарбою. Колір фарби можна закольорувати згідно шкали RAL.

Для покриття використовується полікарбонат. Завдяки цілому ряду унікальних властивостей, полікарбонат є одним із самих популярних матеріалів для покриття навісів. Полікарбонат товщиною 4 мм застосовується для невеликих навісів з максимальним заокругленням (козирки, теплиці). Листами з товщиною 6-8 мм покривають значні за площею конструкції, які зможуть витримувати дію сильних вітрів і снігові навантаження (навіси для двору, місць паркування, басейнів). Товщина листа в 10 мм використовується для експлуатації конструкції в умовах навколишнього середовища, близьких до екстремальних.

Таке покриття легке у вазі, але досить міцне. Йому характерна хороша світлова провідність. Полікарбонат може бути як прозорим, так і кольоровим, залежно від ваших побажань.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.