Утеплення фасадів

фасад Січовий

При будівництві в умовах українського клімату, дуже важливо особливу увагу приділяти питанням утеплення та ізоляції будинку. Особливо це актуально в останні роки, у зв'язку з постійним подорожчанням енергоносіїв. Технології утеплення будинків постійно вдосконалюються, адже на кону стоять чималі гроші.

Одна з найпопулярніших серед будівельників технологій утеплення - технологія «Мокрий фасад».

Будівництво будинків за технологією утеплення «Мокрий фасад» - це технологія створення фасаду, при якій базовий, теплоізоляційний і зовнішній шари скріплюються в одну багатошарову, але монолітну, нероздільну конструкцію. Зовнішній шар штукатурки наноситься на теплоізоляційний шар в сиром «мокрому» стані, саме тому технологія отримала назву «мокрий фасад». Зовнішня штукатурка може бути будь-якого коліру, що дає значну свободу для творців дизайну екстер'єру будинку .

Будинок за технологією «Мокрий фасад», застосовувана при будівництві фахівцями компанії, дозволяє нашим клієнтам отримати принципово новий рівень енергозбереження та економії. Ми пропонуємо широкий вибір теплоізоляційних матеріалів, які зроблять життя в Вашому будинку комфортніше і тепліше.

DSC01454   фасад Грушвиця фасад грушвиця 2  Санаторій Пролісок  Санаторій Пролісок9


Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.