Скляні кутові кабіни

скляна душова кабіна 4

Скляні душові кабіни "Скло Модерн" – це елегантні конструкції, які дозволять виконати Вашу ванну у сучасному стилі. Використовуючи скляні душові кабіни можна ефективно та функціонально використати площу ванної кімнати. 

Конструкція скляної душової кабіни, виготовляється на замовлення за індивідуальними розмірами. Для цьго Вам необхідно вказати зовнішні розміри : ширини стінок, висоти а також ширини дверей. 

В якості скляних стін використовується гартоване скло товщиною 8–10 мм. Гартоване скло у 5-6 разів міцніше за звичайне, не розбивається навіть при сильних ударах. У випадку пошкодження, гартоване скло розсипається на безпечні шматочки з тупими кутами.

Колір скла може бути прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також скло може бути матовим або ж з нанесенням матового малюнку, використовуючи технологію піскоструйнної обробки.

Фурнітуру для душових кабін використовуємо лише від перевірених світових виробників. Вона  виконана знержавіючої сталі або ж з латунного сплаву з антикорозійним покриттям.  По периметру скла встановлюється профіль з нержавіючої сталі або силіконовий безбарвний ущільнювальний профіль щоб уникнути розбризкування крапель води.

1 2 3  скляна душова кабіна 2 скляна душова 8 дошові кабіни 9 4   розсувна душова кабіна  душова 10 20170323_181252 20180110_162424