Огородження з нержавіючої сталі

 

Огородження з нержавіючої сталі

сходи_труби_нерж

    

 Перила — один із тих елементів, які з упевненістю можна назвати багатофункціональними. Ці огородження найчастіше використовують для обрамлення сходів, на балконах, в атріумах, верандах, на пандусах. Насамперед основне завдання перил — захист сходової клітки або підвищення і створення безпечної огорожі між нею і відкритим простором. Перила також служать прекрасним елементом декору, здатним підкреслити дизайн території або приміщення.


Наша компанія пропонує клієнтам широкий вибір варіантів конструкцій для установки в житлових і адміністративних будівлях, приватних будинках, торгових і розважальних центрах, на вулицях. Поручні з нержавіючої сталі можуть мати різну форму й розмір, для їх виробництва використовують різні сплави металу, а також інші матеріали, завдяки чому вдається досягти не тільки високої якості готової продукції, а й неперевершених естетичних характеристик.

Ми пропонуємо такі види перил:
• перила нержавіючі з наповненням;
• перила нержавіючі  наповнення скло;
• перила з профільної труби;

 

 

     

 


Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.