Скляні дашки (козирки)

0a1add03d3d7145cdcd6d346766990df

Скляні дашки надають будівлям оригінальність і, разом з тим, забезпечують додатковий захист в зоні входу, при цьому, не зменшують природного освітлення і не обмежують огляд. Особливо ефектно дашки зі скла, виглядають  в поєднані  з іншими скляними виробами:  дверима або вхідною групою зі скла.

За конструктивним рішенням скляні дашки можуть бути: на вантах або на каркасі.

Матеріалом для виробництва скляних дашків зазвичай вибирається спеціальне скло і фурнітура з нержавіючої сталі. З міркувань безпеки для скляних дашків використовується загартоване скло або тріплекс (багатошарове скло з"єднане між собою плівкою) товщиною10-24 мм . Цей  матеріал робить конструкцію міцною, завдяки  високоякісній фурнітурі, скляні дашки витримують великі навантаження, створювані снігом та вітром.

   Дашок-на-вантах-1 Огородження-приямка-1


Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.