Перегородки лофт

Перегородки лофт 

Заголовні-обєднані-фото-3шт-Лофт

Стиль Лофт в сучасному дизайні користується великою популярністю, обумовлену нестандартними архітектурними рішеннями. Скляні перегородки в стилі лофт використовують для зонування простору на функціональні зони в офісі чи приватному будинку. 

Перегородка може мати різний дизайн і розміри. При необхідності металеву поверхню фарбують в різні кольори, щоб вона гармонійно вписалася в загальну концепцію інтер’єру. Для заповнення використовується гартоване скло 6мм, яке монтується в каркас за допомогою ущільнювача, тому звуки і запахи проникають мінімально.

Види міжкімнатних перегородок Лофт

зображення_viber_2022-05-10_20-43-39-977


Стаціонарні перегородки Лофт

Прості лінії та привабливі мінімалістичні деталі надають цій перегородці незмінну привабливість, яка ніколи не вийде з моди. Природна міцність і довговічність сталі роблять її ідеальною для зовнішнього та внутрішнього застосування.


 

 

зображення_viber_2022-05-11_18-16-03-304


Розпашні перегородки Лофт

Міжкімнатні металеві двері в стилі Лофт має багато варіантів застосування при створенні сучасного інтер'єру як у житлових, так і офісних приміщеннях з великою прохідністю. Можуть виготовлятися в одно- і двостулковому варіанті. Строгий, стриманий і в той же час розкішний вигляд ідеально підкреслять  дизайн офісу, будинку або квартири в сучасному стилі.

 

 

зображення_viber_2022-05-10_21-56-29-362

 

Розсувні перегородки Лофт

 Розсувні скляні ЛОФТ перегородки з розсувними дверима – це сучасне та зручне рішення для зонування будь-яких приміщень. В розсувних дверях направляюча може кріпитися до стелі або ж на каркас перегородки. Можуть виготовлятися з одним або ж двома розсувними полотнами.Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.