Безрамні складні перегородки

Безрамні складні перегородки

Заголовні-обєднані-фото-3шт-Безрамка-складні   

Розсувна поворотно-складна система призначена для скління балконів, лоджій, терас, веранд, альтанок, а також літніх майданчиків ресторанів та кафе. Використання прогумованих роликів дозволяє стулкам рухатися плавно та безшумно.

Дана система також розроблена для скління світлових прорізів до 3000 мм. Стулки в цій системі пересуваються по нижній і верхній алюмінієвих напрямних і складаються «книжкою» біля однієї зі стін. Це дозволяє повністю відкрити проріз скління.

Вага скла припадає в основному на нижній профіль, і це дозволяє використовувати систему в тому випадку, якщо неможливо закріпиться вгорі. Відкриття даної системи скління можливе, як на одну, так і на дві сторони і залежить від побажання клієнта та форми скління.

У системі передбачено надійне відведення дощової води та конденсату завдяки конструкції нижнього профілю з пазом. Система має гарне ущільнення по периметру: спеціальні гумові ущільнювачі між склом та бічним профілем.

Безрамна поворотно-складна система засклення виготовляється із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 10 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. Найчастіше використовується триплекс товщиною скла 4+4 мм та 5+5 мм. Також можливе безрамне скління з використанням склопакетів, при цьому забезпечується максимальна теплоізоляція.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Профілі поставляються анодованими, із шовковистою поверхнею, сріблястого кольору природного алюмінію. Їх можна використовувати без фарбування. Також можна фарбувати в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.

Варіанти руху стулок:

 

 


Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.