Безрамні розсувні перегородки

Безрамні розсувні перегородки 

 Заголовні-обєднані-фото-3шт-Панорама

Проста та зручна система безрамного скління з паралельним рухом стулок, призначена для безрамного скління : альтанок, веранд, терас, павільйонів, літніх веранд ресторанів, а також для створення інтер'єрних скляних перегородок усередині приміщень. 

Дана система розроблена для скління світлових прорізів до 3000 мм. Система має низький поріг висотою всього 7,5 – 12.5 мм. Він зовсім не заважає під час руху. Стулки системи рухаються одночасно, вони зчеплені одна з одною. При відкритті системи перша стулка витягує за собою всі інші.

Важливою перевагою системи є те, що вона нижнім опертям, тобто вся вага стулок припадає на підлогу. Часто таке компонування є незаперечною перевагою, оскільки, для безпечного монтажу верхньопідвісних систем потрібні потужні несучі конструкції.

Безрамне розсувне скління  буває 3-х та 5-и доріжковим, на кожній доріжці стоїть своя стулка. Скло рухається на роликах по рейці нижнього профілю, заїжджаючи одне за інше, як скло в шафі-купе і утворює, пакет стулок з однієї зі сторін системи. Така технологія дозволяє відкривати 80% площі скління.

У конструкції використовуються тільки підшипники закритого типу, захищені від контакту з брудом та вологою. Саме це забезпечує їм дуже довгий термін експлуатації, тому вони не стануть причиною передчасного виходу з експлуатації всієї конструкції.

Безрамна розсувна система  оснащується алюмінієвими ущільнювачами з фетром між склом. Фетровий ущільнювач розташований перпендикулярно до скла і забезпечує надійне перекриття зазору між склом. Такий ущільнювач не псує зовнішнього вигляду системи та добре захищає від опадів та вітру.

Безрамне розсувне засклення  виготовляється із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 10 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою.  Найчастіше використовується триплекс товщиною скла 4+4 мм та 5+5 мм. Також можливе безрамне скління з використанням склопакетів, при цьому забезпечується максимальна теплоізоляція.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Профілі поставляються анодованими, із шовковистою поверхнею, сріблястого кольору природного алюмінію. Їх можна використовувати без фарбування. Також можна фарбувати в будь-який колір по палітрі RAL. 

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.

Варіанти руху стулок:

 

 

Перегородка-розсувна-ПАНОРАМА-СашаК Перегородка-розсувна-ПАНОРАМА-грін-хіл Панорама-альтанка-Зоря


Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.