Безрамні підвісні перегородки

 Безрамні підвісні перегородки

Заголовні-обєднані-фото-3шт-Складна  

Підвісна безпорогова безрамна система призначена для скління великих вітрин, секцій у торгових центрах, ресторанів, альтанок, а також для створення внутрішніх перегородок типу «мобільні стіни». Дана система дозволяє повністю відкривати отвір скління. Кожна її стулка висить лише на одній роликовій каретці. Це дозволяє створювати системи з важкими стулками взагалі без паркувальної зони, тільки з встановленим верхнім профілем, що несе. Стулки паркуються просто зсуваючись до стіни і розгортаючись. Перевагою такої системи є відсутність необхідності створення паркувальної зони, що буває незручно у разі встановлення перегородки на вже існуючі та оброблені отвори у приміщеннях з ремонтом.

Можливо два варіанти відкривання першої стулки. У першому варіанті, перша стулка системи - розстібна, вона грає роль інтегрованих дверей з відкриттям на 90 градусів, може оснащуватися замками, натискними та стаціонарними ручками. Це дозволяє легко проходити крізь повністю закриту систему, наприклад, у зимовий сезон, не розсовуючи її секцій навіть частково. У другому варіанті перша стулка висить на одній роликовій каретці і після відкривання обертається навколо своєї осі на 360 градусів, як і інші стулки. В обох випадках стулки, можливо, зрушувати як в один бік, так і в інший.

Система повністю верхньопідвісна, в ній відсутня поріг, завдяки чому підлога залишається чистою. Тут використовуються потужний верхній профіль і потужні несучі каретки, що забезпечують плавне і м'яке переміщення важких стулок, і дозволяють використовувати найрізноманітніші траєкторії їх руху.

При монтажі системи можливе виконання різноманітних поворотів, прямих і непрямих кутів, а також скління радіусних з невеликим кутом та інших криволінійних прорізів. У нижньому профілі кожної стулки розташовані замки-заскочки з кріпленням «підлогу».

Система має два контури щіткового ущільнення (зовнішній та внутрішній) з високим ворсом, що ущільнює зазор між низом стулки та підлогою, а також між верхом стулки та несучим профілем.

Безрамні підвісні перегородки виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 10 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. Найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм та 6+6 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Профілі поставляються анодованими, із шовковистою поверхнею, сріблястого кольору природного алюмінію. Їх можна використовувати без фарбування. Також можна фарбувати в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.


Варіанти руху стулок:


Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.