Компанія

Свою діяльність українська компанія "СКЛО МОДЕРН"

" веде з 2006 року, об'єднуючи професійні групи з  дизайну, будівництва та декорування.
 
Ми пропонуємо  реалізацію (як цілісного комплексу, так і окремих видів робіт) різних об'єктів:

- скляні вітрини;

- безрамне засклення;

- скляне огородження;

- скляні козирки, навіси;

- скляні перегородки та двері;

- душові кабіни зі скла


 
Досвід управління будівництвом, авторський нагляд і технічний контроль всіх етапів проекту - від оформлення архітектурної концепції до здачі об'єкта замовнику - дозволяє нам виконувати роботи якісно,  в строки, дотримуючись стандартів і технології.
 
Любов до своєї справи і прагнення в усьому досягти найкращого результату дали нам можливість завоювати репутацію надійного та вигідного партнера.


Скляні столи

Скляний стіл прикрасить інтерєр не тільки кухні чи вітальні, але й стане родзинкою кожного офісу. Можна відмітити, що скляні столи абсолютно універсальні та нейтральні з дизайнерської точки зору. Це означає, що якщо до Вас несподівано прийшли гості, можна просто перенести кухонний скляний стіл у вітальню чи на веранду, де він також підійде до інтер’єру та гармоніюватиме з іншими меблями.
Завдяки своїй прозорості, столи зі скла не перевантажують простір, а навпаки роблять його візуально більшим та світлішим.
По формі столешні можуть бути з округлими формами (круг чи овал) і прямокутними, але при бажанні можуть бути й іншої форми.

Столешня також може бути виконана із дерева та каменя.

Скляні столи виготовляються із безпечного гартованого скла. Товщина скла залежно від конструктивних особливостей, може бути від 8 до 12 мм. В окремих випадках використовується багатошарове скло (триплекс) - являє собою два або більше скла склеєних між собою спеціальною полімерною плівкою. В скляних конструкція найчастіше використовується триплекс товщиною скла 5+5 мм, 6+6 мм та 8+8 мм.

Колір скла може бути : прозорим, ультрапрозорим, графіт з сірим відтінком, бронза з коричневим відтінком. Також може бути матовим або ж нанесенням матового малюнку та кольоровий друк на склі (фотодрук).

Фурнітуру використовуємо лише від перевірених світових виробників. каркас, ніжки виготовляються з нержавіючої сталі та чорного металу, який у свою чергу може фарбуватися в будь-який колір по палітрі RAL.

Продуманий проект, правильно підібрані матеріали та профісійно виконаний монтаж запорука найкращого результату для наших клієнтів.