Стаціонарні офісні перегородки

Стаціонарні офісні перегородки

Конструкція стаціонарних офісних перегородок складається з алюмінієвого профілю , заповнення перегородки (модулів) , дверей , аксесуарів. Існує можливість монтажу жалюзі ( в якості додаткових аксесуарів) , електропроводки та лінійних комунікацій на конструкцію перегородки.

Стаціонарні офісні перегородки

Основний для стаціонарних офісних перегородок служить алюмінієвий профіль. Товщина його складає 75мм , ширина – 40мм , довжина – до 6 200мм . Ширина поворотних елементів каркаса – 85мм , товщина – 85мм . Несучі частини профілю не фарбуються . Для декорування зовнішніх елементів використовується порошкова фарба за шкалою RAL. Кріплення профільного каркаса стаціонарної перегородки проводиться в обов’язковому порядку до трьох або чотирьох сторонах (підлога, стіни , стеля) . У зв’язку з тим , що конструкція перегородки досить важка , кріплення повинне здійснюватися до капітальних елементів приміщення . Цей фактор необхідно враховувати при плануванні установки стаціонарної перегородки в офісі , тому що це може або істотно здорожувати конструкцію , або зробити її установку неможливою. Рекомендуємо звертатися до фахівців для попереднього огляду приміщення офісу та планування установки перегородок.

Стаціонарні офісні перегородки

Зовнішній вигляд офісних перегородок визначають матеріали , використовувані для модулів – скло , гіпсокартон , алюмінієва вагонка , різні панелі .

Повністю глухі , непрозорі гіпсокартонні офісні перегородки є найекономічнішим варіантом заповнення каркаса стаціонарних офісних перегородок. Гіпсокартонний лист може бути декорований вініловим покриттям . Для глухої обробки стаціонарної перегородки можна використовувати також ламіновані або шпоновані панелі МДФ , які мають широку колірну палітру.

Для створення прозорих конструкцій офісних перегородок  використовується скло товщиною від 4мм до 10мм. Розмір скла визначається конструкцією перегородки. Скло може бути кольоровим – матовим , тонованим , піскоструминних та ін Кромка скла не вимагає обробки перед монтажем , т.к. закривається рамним профілем. Залежно від завдань і бюджету можна встановити одинарне або подвійне скління рамних перегородок.

Стаціонарні офісні перегородки

При одинарному склінні істотно знижуються витрати . Особливість використання одинарного скління полягає в необхідності визначення зовнішньої ( лицьовій ) і внутрішньої сторони перегородки. При використанні подвійного скління значно підвищується звукоізоляція. Можна встановлювати жалюзі між двома склопакетами. Система управління жалюзі у вигляді круглої ручки виводиться на вертикальній частині профілі з необхідної сторони і підбирається за кольором з профілем. При цьому самі жалюзі можуть бути будь-якого забарвлення. Скрутним при установці подвійного скління буде підтримувати чистоту в отворах між стеклами. Частка може бути проведена лише за участі професійного монтажника.

Стаціонарні офісні перегородки

Використовуючи в одній конструкції і скло, і глухі модулі можна найефективніше вирішити питання вартості офісної перегородки , при цьому враховуючи необхідність зберегти звукоізоляцію ( при частковому використанні подвійного скління ) та огляд ( встановлюючи скляні блоки на необхідному  рівні).

Для організації повороту офісних перегородок можуть використовуватися профільні колони під прямим кутом або круглі колони для повороту під довільним кутом або стикування декількох перегородок одночасно. Поворотні елементи мають кут 90 , 180 , 270 , 360 градусів. Встановлюється також кругла колона з можливістю повторення будь-якого кута (не менше 45 градусів).