Скляні козирки і навіси

Скляні козирки і навіси

Складно уявити сучасний екстер’єр будівлі без козирка або патіо – навісу. Вони виконують не тільки захисну функцію від яскравого сонячного світла, вітру та опадів, але і дозволяють створити неповторний індивідуальний образ будівлі. Останнім часом широкого поширення набули козирки і патіо – навіси, виконані зі скла. Такі стеклоконструкціі вдало поєднуються практично з будь-яким архітектурним стилем, відрізняються ефектним зовнішнім виглядом , чудово вписуючись в архітектурний задум будь-якої будівлі.

Скляні козирки і навіси

Особливо витончено скляні козирки і патіо – навіси виглядають в тандемі зі скляними дахами або скляній вхідною групою як бізнес-центрів, так і житлових будинків, надаючи будівлі легкість, легкість і граціозність. Незважаючи на зовнішню легкість, конструкції відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю, бездоганно витримуючи механічні навантаження, стійкі до подряпин і сколів.

Для виготовлення скляних козирків і патіо – навісів застосовується гартоване скло 8 +8 мм, яке може бути прозорим , матовим або тонованим в будь-який відтінок за шкалою RAL. За бажанням Замовника скляний козирок або патіо – навіс можна тонувати, що дозволить забезпечити доповнити захист від яскравого сонячного світла. Для запобігання обмерзання і скупчування снігу на зовнішній поверхні стеклоконструкцій можлива установка скла з електричним підігрівом.

Скляні козирки і навіси

Також під час монтажу можливо встановити освітлення за технологією LED всередині підстави. Світло буде поширюватися по всьому периметру скла , дозволяючи зробити атмосферу унікальної, по-особливому обіграти освітлення екстер’єру будівлі.
За способом кріплення козирки бувають опорними і навісними. Опорні козирки – це козирки, які монтуються з урахуванням опори на колони. Навісні козирки – це козирки, у яких як кріплення використовуються спеціальні алюмінієві профілі. Можливе використання додаткових кронштейнів, сталевих розтяжок та інших фіксуючих елементів.

Стеклоконструкціі можуть бути різної форми: куполоподібні, арочні; односхилі або багатоскатні.
Максимальна довжина і площа патіо – навісу повинна розраховується індивідуально. У системі можуть бути використані додаткові діагональні зовнішні кріплення від патіо – навісу до стіни.

Скляні козирки і патіо – навіси додадуть оригінальний і стильний вигляд вхідних групі , забезпечуючи надійний захист від несприятливих погодних умов.