Скляні козирки і навіси

Скляні козирки і навіси

Складно уявити сучасний екстер’єр будівлі без козирка або патіо – навісу. Вони виконують не тільки захисну функцію від яскравого сонячного світла , вітру та опадів , але і дозволяють створити неповторний індивідуальний образ будівлі. Останнім часом широкого поширення набули козирки і патіо – навіси , виконані зі скла . Такі стеклоконструкціі вдало поєднуються практично з будь-яким архітектурним стилем , відрізняються ефектним зовнішнім виглядом , чудово вписуючись в архітектурний задум будь-якої будівлі.

Скляні козирки і навіси

Особливо витончено скляні козирки і патіо – навіси виглядають в тандемі зі скляними дахами або скляній вхідною групою як бізнес-центрів , так і житлових будинків , надаючи будівлі легкість, легкість і граціозність . Незважаючи на зовнішню легкість , конструкції відрізняються міцністю , надійністю і довговічністю , бездоганно витримуючи механічні навантаження , стійкі до подряпин і сколів .
Для виготовлення скляних козирків і патіо – навісів застосовується гартоване скло 10-15 мм , яке може бути прозорим , матовим або тонованим в будь-який відтінок за шкалою RAL.

За бажанням Замовника скляний козирок або патіо – навіс можна тонувати , що дозволить забезпечити доповнити захист від яскравого сонячного світла. Для запобігання обмерзання і скупчування снігу на зовнішній поверхні стеклоконструкцій можлива установка скла з електричним і . Також під час монтажу можливо встановити освітлення за технологією LED всередині підстави. Світло буде поширюватися по всьому периметру скла , дозволяючи зробити атмосферу унікальної , по -особливому обіграти освітлення екстер’єру будівлі.

Скляні козирки і навіси

За способом кріплення козирки бувають опорними і навісними :

  • Опорні козирки – це козирки , які монтуються з урахуванням опори на колони.
  • Навісні козирки – це козирки , у яких як кріплення використовуються спеціальні алюмінієві профілі .

Можливе використання додаткових кронштейнів , сталевих розтяжок та інших фіксуючих елементів .
Стеклоконструкціі можуть бути різної форми: куполоподібні , арочні ; односхилі або багатоскатні .
Максимальна довжина і площа патіо – навісу повинна розраховується індивідуально. У системі можуть бути використані додаткові діагональні зовнішні кріплення від патіо – навісу до стіни.

Скляні козирки і патіо – навіси додадуть оригінальний і стильний вигляд вхідних групі , забезпечуючи надійний захист від несприятливих погодних умов.